Vilmorin-Mikado, IHC 2022’i desteklemekten gurur duyuyor

30/04/2022

Vilmorin-Mikado, 14-20 Ağustos 2022 tarihleri ​​arasında Fransa'nın Angers kentindeki Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan 31. Uluslararası Bağ-Bahçe Bitkileri Kongresi'nin (IHC 2022) sponsorlarından biri olmaktan mutluluk duyuyor.

 

sponsor

 

Angers ve çevresindeki bölgede bulunan uluslararası bir işletme ve çeşitlilik yaratmada yaklaşık 300 yıllık deneyime sahip bir ekonomik oyuncu olarak, bu olağanüstü dünya etkinliğini desteklemek istedik. Bizim için IHC 2022'yi desteklemek, her şeyden önce, inovatif yaklaşımımız doğrultusunda araştırmalara destek vermek ve bitkilerle ilgili meslekleri, özellikle tohum şirketleri hakkında bilgi yaymaya yardımcı olarak teşvik etmek anlamına geliyor.

IHC 2022 etkinliği çerçevesinde 15 - 19 Ağustos 2022 tarihleri ​​arasında yapılması planlanan sergiye katılacağız ve yerel teknik turlardan biri olarak Fransa'daki tesisimizde gerçekleşicek sebze tohumu üretimine odaklanan özel bir tur düzenleyeceğiz.

 

Bir bakışta IHC

Uluslararası Bağ-Bahçe Bitkileri Kongresi (IHC), 1959'dan beri her dört yılda bir bahçecilikle ilgili alanlarda ISHS (Uluslararası Bağ-Bahçe Bitkileri Bilimi Derneği) himayesinde düzenlenen en önemli bilimsel etkinliktir. IHC'nin 31. etkinliği, 14 - 20 Ağustos 2022 tarihleri ​​arasında Fransa’nın Angers kentinde bulunan Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. Etkinlik ve planlanan programlar hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz:

https://www.ihc2022.org/

Diğer haberler

 

Yeni marul çeşitlerimiz İzmir’de profesyoneller ile buluştu...

  11 Mayıs Çarşamba günü İzmir'in Bayındır ilçesine bağlı Tokatbaşı mahallesinde Osman Köpüklü’ye ait marul üretim tarlasının içerisindeki 3500 m2’…
 

Her gün hedefimiz "İnsanların her yerde daha iyi beslenmesi"

  Yaklaşık 300 yıldır Vilmorin-Mikado, dünya çapında profesyoneller için sebze tohumları geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır.
Gıda…