Vilmorin-Mikado global kurumsal web sitesi www.vilmorinmikado.com yayında !

24/02/2022

Vilmorin-Mikado Türkiye olarak parçası olduğumuz Vilmorin-Mikado, kimliğini, bilgi birikimini ve uzmanlığını yansıtan global kurumsal web sitesini yayına alıyor.

 

vilmorin-mikado

 

4 dilde (İngilizce, Fransızca, Japonca ve İspanyolca) hazırlanan platform, hem genel kullanıcılar (öğrenciler, adaylar, gazeteciler, vb.) hem de profesyoneller (iş ortakları, müşteriler vb.) için tasarlanmıştır. Sitenin kullanıcıları sitede Vilmorin-Mikado'nun tarihini, tohum şirketinin araştırma konusundaki uzmanlığını, ürün gamlarını, KSS taahhütlerini, iş tekliflerini, güncel haberleri takip edebilecek ve bir basın alanına erişebilecekler.

Vilmorin-Mikado'nun ürün yelpazesine erişimi kişiselleştirmek ve basitleştirmek için portal, kullanıcıları www.vilmorinmikado.com.tr de dahil olmak üzere dünya çapındaki 12 Vilmorin-Mikado yerel sitesinden birine ve distribütörlerimize yönlendirir.

Yeni platformumuzu keşfetmek için sizi www.vilmorinmikado.com’a bekliyoruz!

 

 

Diğer haberler

 

Yeni marul çeşitlerimiz İzmir’de profesyoneller ile buluştu...

  11 Mayıs Çarşamba günü İzmir'in Bayındır ilçesine bağlı Tokatbaşı mahallesinde Osman Köpüklü’ye ait marul üretim tarlasının içerisindeki 3500 m2’…

Vilmorin-Mikado, IHC 2022’i desteklemekten gurur duyuyor

Vilmorin-Mikado, 14-20 Ağustos 2022 tarihleri ​​arasında Fransa'nın Angers kentindeki Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan 31. Uluslararası Bağ…