VILMORIN-MIKADO SİZLERİN YANINDA

02/04/2020

Değerli Paydaşlarımız,

 


Öncelikle sizlerin, çalışanlarınızın, müşterilerinizin ve tüm akrabalarınızın doğrudan Koronavirüs salgınından etkilenmediğini ve bu durumla ilgili tüm sorunları yönetebildiğinizi içtenlikle umuyoruz.

Bu bağlamda, Vilmorin-Mikado olarak firmamızın işleyişini ve sizlerin siparişlerinin tedarikini sorunsuz devam ettirebilmek adına mümkün olan her şeyi yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Hükümetimiz tarafından alınan önlemlerin ardından, hem çalışanlarımızın hem de sizlerin sağlıklarını korumak ve sizlerin iş akışlarınızı garanti altına alabilmek için oluşturduğumuz yeni çalışma düzenimiz hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz:

 

 

Çalışanlarımızı korumak için:

  • Personelimizi her türlü kontaminasyondan korumak için tüm merkezlerimde aldığımız önleyici tedbirleri güçlendirdik.
  • Birçok çalışanımız mesailerine evlerinden çalışarak devam ediyorlar. Bu nedenle, müşteri hizmetlerine başvurmak için bize tercihen e-posta ile ulaşmanızı rica ederiz.    turkiye@vilmorin.com

 

 

Sizlerin iş akışını garanti altına almak için:

  • En büyük önceliğimiz siparişlerinizin sorunsuz tedarik ve teslimidir.
  • Mevcut koşullar altında, çalışanlarımızın güvenliğinin sağlanması şartıyla diğer tüm faaliyetlerimiz sürdürülmektedir.
     

 

En iyi hizmeti alabilmeniz adına, önümüzdeki birkaç ay boyunca bizlere siparişlerinizi her zamanki bölge sorumlunuz ile temasa geçerek göndermenizi rica ederiz:  http://www.vilmorin.com.tr/iletisim

 

 

Tüm dünya üzerindeki merkez noktalarımızda, günbegün konunun gelişimini yakından takip etmekteyiz.

Önümüzdeki günlerde gerekli olacak her durumda gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

 

Saygılarımızla

 

Ozan Özgünay

Vilmorin Anadolu Tohumculuk, Genel Müdür

Diğer haberler

Vilmorin-Mikado, IHC 2022’i desteklemekten gurur duyuyor

Vilmorin-Mikado, 14-20 Ağustos 2022 tarihleri ​​arasında Fransa'nın Angers kentindeki Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan 31. Uluslararası Bağ…
 

Her gün hedefimiz "İnsanların her yerde daha iyi beslenmesi"

  Yaklaşık 300 yıldır Vilmorin-Mikado, dünya çapında profesyoneller için sebze tohumları geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır.
Gıda…